Bora e parë në Tiranë

0

Reshjet e dëborës kanë krijuar  probleme në shumë zona të vendit,por dëbora mbetet  dëshira më e madhe e kryeqytetasve. Mbrëmjen e djeshme  janë regjistruar rreshjet e para të dëborës në Tiranë. Termometri shënoi vlera   -13 gradë celsius.

Sipas sinoptikanëve  temperaturat e ulëta do jenë prezente dhe në ditët ne vijim ku  vetem ditën e premte do shohim një permirësim  të kushteve klimaterike.

 

/F.Kordalli/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here