Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Bojan Kërkiç tek Ajaksi

Bojan Kërkiç tek Ajaksi

0 Komentet 🕔06.07.2013 - 10:10

Barcelona ka njoftuar se Bojan Kërkiç në sezonin e ardhshëm do të luajë për Ajaxin. Pas largimit të Rajan Babel dhe Miralem Sulejmani, klubi holandez ishte në kërkim të një sulmuesi, ndërsa 22-vjeçari konsiderohet si përforcim ideal.

Bojan është produkt i Akademisë së Barcelonës, mirëpo nuk ka arritur t’i plotësojë pritjet e klubit katalunas.
Në dy sezonet e fundit ai ka veshur fanellën e Romës dhe Milanit.

/Ariglon Pali/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr