Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Bllokohet ndërtesa pa leje, nën pronësinë e Laura Vorpsit

Bllokohet ndërtesa pa leje, nën pronësinë e Laura Vorpsit

0 Komentet 🕔05.03.2014 - 15:00

Ndërtimet që janë pa leje po ju nënshtrohen një rregulli që qeveria e re ka ndërrmarë që asnjë ndërtim pa leje nuk do të lejohen.

Kështu është edhe rasti i ndërtimit pa leje që është prona e zëdhënëses së PD-së Laura Vorpsi. Ndërtimi është bllokur ditën e sotme nga policia ndërtimore dhe nga foract e komisiaratit nr4.

Nërtimi që shtë pa leje gjendet në katin e 11-të të kompleksit “Halili”.Kjo ndërtesë është e njohur dhe gjendet në zonën e Selvisë në Tiranë.

Lajmin e kanë bërë të njohur për mediat disa nga burimet e policisë. Vetë Laura Vorpsi nuk e pranon faktin se ka një ndërtesë me emrin e sajë pa leje.

/Redjon Shtylla/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Mostly Cloudy
10°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Mostly Cloudy
11°/-1°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Mostly Cloudy
1°/-8°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-3°/-5°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
1°/-7°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
Array°/-11°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
1°/-6°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-2°/-6°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214