Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Bill Klinton fton presidentin Nishani për vizitë në SHBA

Bill Klinton fton presidentin Nishani për vizitë në SHBA

0 Komentet 🕔21.09.2013 - 09:43

Kreu i shtetit shqiptar ka marrë një ftesë nga ish-presidenti Klinton, i cili i është përgjigjur pozitivisht fteses.

Nishani u nis sot për një vizitë në Shtetet e Bashkuara ku do të marrë pjesë në veprimtarinë “Clinton Global Initiative clomid for men 2013”. Nisma Globale Klinton 2013, që do të zhvillohet në Nju

Jork, në datat 23-26 online Venlor shtator 2013.

Kreu i shtetit, gjatë vizitës së tij në SHBA përfshin edhe disa takime të rëndësishme me organizma tenoretic online dhe përfaqësues të shtetit amerikan si dhe me ata të komunitetit shqiptar në Boston, Detroit dhe Nju Jork.

Lajmi është bërë i dituar nga njoftimi për shtyp i Presidencës.

/Xhevahir Qardaku/

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 20, 2018
Shiu!
13°/6°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 21, 2018
Shiu!
11°/2°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on January 22, 2018
Clear
11°/-2°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 20, 2018
Pjesërisht vranët
7°/-1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 21, 2018
Chance of Shiu!
6°/-3°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on January 22, 2018
Clear
4°/-3°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 20, 2018
Shiu!
8°/-1°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on January 21, 2018
Ice Pellets
4°/1°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 22, 2018
Pjesërisht vranët
3°/-6°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr