Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Berisha: Taksa e Ramës, taksë e Marksit

Berisha: Taksa e Ramës, taksë e Marksit

0 Komentet 🕔05.06.2013 - 11:23

Kryeministri Berisha tha se taksa që kërkon të aplikojnë Partia Socialiste është taksë e paraqitur në Manifestin Komunist të Marksit, neni dy i tij. Deklaratën z. Berisha e bëri gjatë ingurimit të rrugës Shkodër – Han i Hotit.

“Taksa që ofron shoku i autobusit është e paraqitur për herë të parë në Mnifestin Komunist të Marksit, neni dy i tij”, – tha kreu i mazhorancës gjatë fjalës së tij.

Gjithashtu z. Berisha përmendi edhe arritjet që sipas tij ka realizuar qeveria në infrastrukturë, në hapjen e negociatave me Bashkimin Europian dhe krijimin e vendeve të reja të punës.

Ndër të tjera kryeministri i vendit shpalli si qëllim për katër vitet e ardhshme liberalizimin e vizave me SHBA- të.

/Osman Stafa/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr