Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Berisha: Sot ditë historike për PD-në

Berisha: Sot ditë historike për PD-në

0 Komentet 🕔22.07.2013 - 09:20

Kryetari i dorëhequr i partisë demokratike Sali Berisha në rrjetin social facebook ka komentuar në lidhje me procesin e votimit për zgjedhjen e kryetarit të ri të PD. Berisha shprehet se kjo është një ditë historike për shqiptarët dhe për partinë demokratike.

Te dashur miq, sot ditë vertet historike per PD! Ne, anëtaret e saj, do zgjedhim per here te pare ne historine tone, por dhe te vendit, me nje gare te vertet me parimin “nje anëtar nje vote”, Kryetarin e ri te PD. Rrofte Partia Demokratike dhe anëtarësia e saj! – shprehet z.Sali Berisha

/Shkëndije Çuri/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E shtunë E diel
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on January 19, 2018
Overcast
13°/8°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 20, 2018
Shiu!
13°/6°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 21, 2018
Shiu!
11°/1°
Sot E shtunë E diel
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 19, 2018
Shiu!
12°/0°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 20, 2018
Pjesërisht vranët
7°/-1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 21, 2018
Chance of Shiu!
6°/-3°
Sot E shtunë E diel
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 19, 2018
Pjesërisht vranët
7°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 20, 2018
Shiu!
7°/-1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 21, 2018
Chance of Shiu!
4°/0°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr