Berisha: Sot ditë historike për PD-në

0

Kryetari i dorëhequr i partisë demokratike Sali Berisha në rrjetin social facebook ka komentuar në lidhje me procesin e votimit për zgjedhjen e kryetarit të ri të PD. Berisha shprehet se kjo është një ditë historike për shqiptarët dhe për partinë demokratike.

Te dashur miq, sot ditë vertet historike per PD! Ne, anëtaret e saj, do zgjedhim per here te pare ne historine tone, por dhe te vendit, me nje gare te vertet me parimin “nje anëtar nje vote”, Kryetarin e ri te PD. Rrofte Partia Demokratike dhe anëtarësia e saj! – shprehet z.Sali Berisha

/Shkëndije Çuri/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here