Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Berisha pritet të japi sot dorëheqjen nga detyra

Berisha pritet të japi sot dorëheqjen nga detyra

0 Komentet 🕔09.09.2013 - 09:42

Kryeministri Sali Berisha pritet që sot të japë dorëheqjën nga detyra e tij dhe në pushtet  pritet të vij Edi Rama.

Berisha në mledhjen e fundit  tha se do të qëndrojë në detyrë deri në momentin e fundit pavarësisht dorëheqjes që pritet të miratojë Kreu i Shtetit.

/Adisa Sida/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr