Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Berisha – Metës: Sill Ramën t’i kërkoj falje Skraparit

Berisha – Metës: Sill Ramën t’i kërkoj falje Skraparit

0 Komentet 🕔08.06.2013 - 10:52

Kreu i mazhorancës, Sali Berisha, deklaroi se z. Meta duhet të sjellë në Skrapar Edi Ramën, për t’u kërkuar falje banorëve të kësaj zone, për fyerjet kolektive që i ka bërë kur kreu i LSI – së ishte pjesë e koalicionit me Partinë Demokratike.

“Unë flas lirshëm. Në nuk jam rritur rrëzë Tomorrit, por jam rritur rrëzë Shkëlzenit. Ndaj do t’i kërkoj një gjë Ilir Metës, ta sjellë këtu Edi Ramën të kërkojë falje para skraparllinjëve për fyerjet kolektive që i ka bërë Skraparit e skraparllinjëve. Kaq t’i kërkoni, sepse askush në botë nuk ka të drejtë t’ju fyejë juve kolektivisht”, – theksoi kreu i PD – së.

Duke vazhduar më tej Sali Berisha premtoi se malin e Tomorrit, për potencialin e tij turistik do ta bëjë të njohur në Europë dhe botë. “Zotohem se në katër anët e këtij rrethi tani po ecim drejt Përmetit, shumë shpejt do të ecim drejt Tomorrit, do ta bëjmë të njohur në Europë dhe botë për potencialin e tij të jashtëzakonshëm turistik”, – përfundoi ai.

/Osman Stafa/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
9°/3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Pjesërisht vranët
13°/4°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Chance of Shiu!
11°/0°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Bore!
0°/-3°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore! Showers
0°/-4°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore! Showers
-3°/-6°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
2°/1°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore!
4°/-3°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore!
-1°/-7°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214