Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Berat, taksisti përplas tre fëmijë

Berat, taksisti përplas tre fëmijë

0 Komentet 🕔18.08.2013 - 10:00

Një shofer taksie në Berat përplasi tre fëmijë si pasojë e shpejtësise së madhe. Ngjarja ndodhi dje në qendër të Beratit rreth orës 21:30, ku shoferi i taksisë po ecte me shpejtësi 140 km/orë.

Të aksidentuarit janë 3 fëmijë të moshës 3, 5 dhe 7 vjeç, të cilët po kalonin rrugën. Dy prej të aksidentuarve janë motër dhe vëlla ndërsa tjetri, kushëri i tyre. Shoferi i taksisë i ka transportuar vetë fëmijët për në spital.

Doktorët shprehen se gjendja e fëmijëve është kritike për jetën ndërsa policia ka shoqëruar taksistin.

 

/Jola Llozhi/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
9°/3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Pjesërisht vranët
13°/4°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Chance of Shiu!
11°/0°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Bore!
0°/-3°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore! Showers
0°/-4°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore! Showers
-3°/-6°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
2°/1°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore!
4°/-3°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore!
-1°/-7°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214