Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Berat, grabitje në banesën e një pronari karburanti

Berat, grabitje në banesën e një pronari karburanti

0 Komentet 🕔13.07.2013 - 18:07

Një grabitje me maska ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Urën Vajgurore në Berat. Katër persona të maskuar kanë hyrë në banesën e shtetasit Edmond Piti dhe i kanë grabitur atij shumën prej 200 milionë lekë shqiptare.

Pasi u njoftua për këtë grabitje, grupi hetimor shkoi menjëhërë në vendngjarje dhe nisi veprimet e para proceduriale. Nga dëshmia e pronarit të banesës dyshohet se kanë qenë 4 persona që kanë hyrë të maskuar në banesë dhe kanë grabitur me dhunë sasinë e parave,pasi ai  u’a ka dhënë çelësin e kasafortës .

Policia ka shoqëruar disa persona si të dyshuar për ngjarjen, ndërsa po në polici ndodhet dhe pronari i banesës që do të ndihmojë për identifikimin e autorëve.

Edmond Prifti ishte pronar i një karburanti dhe paratë i mbante në banesë për arsye biznesi.

/Sonila Duka/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
9°/3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Pjesërisht vranët
13°/4°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Chance of Shiu!
11°/0°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Bore!
0°/-3°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore! Showers
0°/-4°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore! Showers
-3°/-6°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
2°/1°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore!
4°/-3°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore!
-1°/-7°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214