Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Ben Blushi viziton Kumanovën: “Ju kanë cënuar babesisht dhe padrejtësisht”

Ben Blushi viziton Kumanovën: “Ju kanë cënuar babesisht dhe padrejtësisht”

0 Komentet 🕔19.05.2015 - 13:13

Deputeti i Partisë Socialiste ka udhëtuar drejt Maqedonisë, ku fillimisht është ndalur në Kumanovë, e cila së fundmi u bë pjesë e një arene përplasjesh së forcave të policisë maqedonase dhe një grupi të armatosur. Nga kjo përleshje humbën jetën 22 persona.

Blushi u ndal në lagjen e “Trimave” atje ku ndodhi dhe ngjaraja. Ai u shpreh “ Jam këtu për të parë se ç’po ndodh me civilët e pafajshëm” duke e quajtur shtetin maqedonas të pabesë. “Ju kanë cënuar pronat dhe dinjitetin njerëzor. Ju kanë cënuar pabesisht dhe padrejtësisht. Kur shteti është i pabesë, ky është fundi i tij.” Është shprehur Blushi.

/Objektiv.al/

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on April 23, 2018
Clear
23°/12°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CEST on April 24, 2018
Pjesërisht vranët
26°/12°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on April 25, 2018
Clear
27°/13°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on April 23, 2018
Clear
28°/12°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CEST on April 24, 2018
Pjesërisht vranët
26°/12°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on April 25, 2018
Clear
27°/12°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on April 23, 2018
Clear
28°/11°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CEST on April 24, 2018
Pjesërisht vranët
30°/12°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on April 25, 2018
Clear
29°/12°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr