Bayern-Juve, Rummenigge: Si një finale

0

Karl Heinz Rummenigge ka folur rreth çerekfinales së Champions League mes Bayern Munchen dhe Juventus. Presidenti i klubit gjerman, siç raporton “Sky Sport24” ka deklaruar se mes klubeve ka një miqësi të mirë dhe nuk do të ketë asnjë problem.

“Mes Bayern dhe Juventus ka miqësi, asnjë problem. Do të jetë një përballje e hapur pasi mund të përballeshim me ekipe më pak të forta se bardhezinjtë, por edhe për ta do të jetë një ndeshje e vështirë. Do të jetë një finale e parakohshme: është ndeshje mes dy skuadrash të një niveli të lartë”, u shpreh Rummenigge.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here