Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Bashkëshortja e nënoficerit: Autori i atentati në ish-Bllok s’është Balla

Bashkëshortja e nënoficerit: Autori i atentati në ish-Bllok s’është Balla

0 Komentet 🕔20.09.2013 - 11:52

Bashkëshortja e Ndriçim Ballës, i akuzuar për vrasjen e Majlinda Hoxhës dhe plagosjen e Elton Fushës pak ditë më parë në zonën e ish-Bllokut i ka kërkuar autoriteteve vendase zbardhjen e të vërtetës.

Sipas të burimeve të policisë, u mësua se nënoficeri i Shkollës së Bashkuar mbrëmjen e 9 shtatorit, qëlloi mbi ndaj Fushën i cili ndodhej në shoqërinë e Hoxhës, duke i marrë jetën kësaj të fundit të vdekur.

39-vjeçari Fusha, i kishte një detyrim monetar prej 25 mijë lekësh ndaj vëllait të atentatorit dhe kjo ka qenë arsyeja e hapjes së zjarrit ndaj tij, bën me dije policia.

Por nga ana tjetër bashkëshortja e tij, Vaje Balla thotë se policia ka ushtruar presion mbi bashkëshortin e saj dhe vëllanë e tij në mënyrë që ai të pranojë krimin në një kohë kur autori i vërtetë i ngjarjes gjendet i lirë.

/Sonila Qazimi/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
10°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Mostly Cloudy
11°/-1°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Mostly Cloudy
1°/-8°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-3°/-6°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
0°/-8°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
0°/-11°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
1°/-6°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-2°/-6°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214