Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Bashkëshorti denoncon gruan për dhunë

Bashkëshorti denoncon gruan për dhunë

0 Komentet 🕔23.08.2013 - 10:48

Një qytetar ka bërë një denoncin në Policinë e Tiranës duke thënë se gruaja e tij, ushtron dhunë fizike dhe psikologjike në sy të pesë fëmijëve të mitur. Shtetasi Konstandin Z. nga  Dibra ka kërkuar urdhër mbrojtje nga Gjykata e Tiranës.

Ai, gjatë denoncimit të tij, ka thënë se gruaja e akuzon se nuk është i aftë  të mbajë familjen dhe të punojë. Kostandini ka thënë se çdo ditë  jeton nën presionin psikologjik dhe kercënimeve nga gruaja e tij.

Gjykata ka lëshuar një urdhër mbrojtje  për z.Kostandin dhe i ka kërkuar gruas së tij, të mos e cënojë direkt apo indirekt , të mos komunikojë dhunshëm me bashkëshortin dhe fëmijët e saj. Gjykata gjithashtu i ka kërkuar asaj që të largohet nga banesa dhe të mos i afrohet  në një distancë prej 100 metrash.

/Ariana Saraçi/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
14°/6°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
11°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore! Showers
-1°/-3°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Clear
0°/-7°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-2°/-5°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Chance of Shiu!
6°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Bore!
-1°/-7°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore!
1°/-4°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214