Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Basha: Rama dhe Tahiri përgjegjës për situatën e krimit të krijuar në vend

Basha: Rama dhe Tahiri përgjegjës për situatën e krimit të krijuar në vend

0 Komentet 🕔21.01.2014 - 14:38

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nga Gjirokasta është shprehur se vendi ynë nuk ka asnjë lloj sigurie ndërkombëtare. Duket që shifrat e veprave kriminale në vendin tonë po rriten dita-ditës, ndërkohë që kryeministri Rama dhe ministri i Brendshëm Tahiri nuk janë në gjendje ta ndalojnë këtë,ka theksuar ai.

Gjithashtu kreu i PD-së është ndalur dhe në premtimin e pambajtur nga qeveria Rama-Meta, për hapjen e vendeve të punës, por përkundrazi ekonomia e familjeve shqiptare ka shënuar rënie.

Në kuadër të 23 vjetorit të themelimit të degës së Partisë Demokratike në Gjirokastër, Basha ka theksuar përgatitjet që po bën kjo forcë politike, e cila ka nisur me hartimin dhe përzgjedhjen e njerëzve të saj më të mirë, për tu përgatitur për ardhjen e pushtet.

/Erilda Sulika/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr