Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Basha në Shkodër: 27 janari, protesta për të ngritur zërin kundër paligjshmërisë

Basha në Shkodër: 27 janari, protesta për të ngritur zërin kundër paligjshmërisë

0 Komentet 🕔24.01.2018 - 15:33

 

 

 

 

basha-ne-shkoder

Nga Shkodra lideri i opozitës u bën thirrje të gjithë qytetarëve të Shkodrës ti bashkohen protestës për të ngritur zërin kundër paligjshmërisë.

Në një bashkëbisedim me ta për protestën e 27 janarit, Lulzim Basha u tha se i pret të parët

Qeveria e paligjshme nuk ka për t’i rezistuar dot bashkimit të shqiptarëve. Nuk i rezistoi dot diktatura e jo më t’i rezistojë Edi Rama, ky frikacak që e mbyllën 1200 naftëtarë në bunker. Çfarë do t’i bëjnë 12 mijë shkodranë, 120 mijë shqiptarë të bashkuar në sheshin e protestës më 27 janar? Do t’i thonë se koha jote ka marrë fund!”

Shefi i opozitës  tha se  situata aktuale në vend dhe shtysa e qytetarëve për protestën e ditës së shtunë është ndarja e realitetit të shqiptarëve nga realiteti që jetojnë klientët e kryeministrit.

kryedemokrati pas thirrjes së bërë u kërkoj qyetarëve  që   mesazhin se qeveria duhet të largohet  në mënyrë që qytetarët të kenë mundësi për zgjedhje të lirë të votës.të shpëndahej mes miqëve dhe të afërmve.

Basha shprehet  së lidhja e kryeministrit nuk është me qytetarët ,por me kriminelët.

Përgatiti: E.B

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
12°/-1°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Clear
11°/1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Chance of Shiu!
11°/4°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
4°/-3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Pjesërisht vranët
5°/-5°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Mostly Cloudy
2°/-3°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
2°/-8°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Clear
3°/-8°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Pjesërisht vranët
1°/-5°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214