Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Basha: Konferenca në Berlin një investim i rëndësishëm në rrugëtimin drejt BE-së

Basha: Konferenca në Berlin një investim i rëndësishëm në rrugëtimin drejt BE-së

0 Komentet 🕔29.08.2014 - 09:23

Kreu i Partisë Demokratike, Lulëzim Basha e cilëson të rëndësishëm konferëncën e Berlinit në rrugëtim i vendeve të Ballkanit drejt BE-së.

Këtë kreu i PD e ka shprehur në një postim të tij në rrjetin social Facebook. Basha thotë se vëmendja e shtuar e BE-së në këto momente sulmi kundër standarteve demokratike është një ndihmë e madhe edhe për përpjekjet e opozitës për një Shqipëri demokratike, moderne dhe europiane.

“Takimi i Berlinit eshte nje investim i rendesishem per rrugetimin europian te Ballkanit Perendimor. Lidershipi i kancelares Merkel dhe kreut te Komisionit Barroso (njeheresh personalitete te te djathtes europiane) eshte shume i dobishem per ecurine aktuale te Shqiperise. Ne keto momente kanosje oligarkike dhe sulmi kunder standardeve demokratike, vemendja e shtuar e BE-se ofron nje ndihme te madhe ne perpjekjet tona per nje Shqiperi demokratike, moderne dhe Europiane.” Shkruan Lulëzim Basha

/Objektiv.al/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Pjesërisht vranët
15°/5°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Shiu!
13°/6°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Chance of Shiu!
12°/3°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Bore! Showers
1°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Bore!
1°/-3°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Ice Pellets
2°/-2°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Overcast
3°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Bore!
3°/-1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Chance of Shiu!
4°/-1°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214