Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Basha, 100% ngrohje për shkollat e kopshtet në Tiranë

Basha, 100% ngrohje për shkollat e kopshtet në Tiranë

0 Komentet 🕔02.06.2013 - 08:53

Kryebashkiaku i Tiranës, Lulzim Basha bëri të ditur dje se Bashkia e Tiranës do të mundësojë që deri në fund të vitit 2014 të gjitha shkollat, kopshtet dhe çerdhet e Tiranës të kenë sistem ngrohjeje.

Këtë deklaratë Basha e bëri gjatë një aktiviteti të zhvilluar me rastin e 1 qershorit.

“Ju e dini që Bashkia investon fort, ashtu siç edhe ia kërkon detyra, për rindërtimin e çerdheve, kopshteve dhe shkollat e qytetit, të bëjë të mundur që deri në fund të dimrit të vitit 2014, të gjitha këto institucione të kenë 100% ngrohje por po kështu të ketë më shumë ambiente për ju, më shumë ambiente sportive, më shumë kënde lojrash. Jo vetëm aty ku ju kryeni aktivitetin tuaj në çerdhe apo shkolla por edhe në qendrat tuaja të banimit, afër pallateve tuaja”, u shpreh Basha.

/Muzafere Dema/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se me rezultatet e fundit Kombëtarja jonë e futbollit do të kualifikohet në Euro 2016?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on November 19, 2017
Chance of Shiu!
16°/5°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 20, 2017
Clear
13°/-1°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 21, 2017
Pjesërisht vranët
13°/3°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on November 19, 2017
Chance of Shiu!
8°/-2°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 20, 2017
Clear
10°/1°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 21, 2017
Clear
14°/3°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on November 19, 2017
Overcast
11°/2°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 20, 2017
Pjesërisht vranët
7°/-4°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 21, 2017
Clear
8°/-3°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr