Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Bari, ndalohen dy shqiptarë me 3kg kokainë

Bari, ndalohen dy shqiptarë me 3kg kokainë

0 Komentet 🕔13.05.2015 - 09:27

 

Dy shqiptarë janë ndaluar nga policia italiane pasi u kapën me 3  kilogramë kokainë në Bari. Droga ishte e fshehur në një makinën me të cilën udhëtonin shqiptarët, e vendosur në një pjesë metalike të makinës poshtë pranë frenave të dorës.

Makina ishte vërejtur nga policia që në orët e para të mëngjesit të ditës së martë. Burime nga media italiane bëjnë me dije se shqiptarëit kishin lënë një takim me persona të tjerë.

Pas kontrollit policia ka ndaluar dy shqiptarët përkatësisht të moshës 20 dhe 28 vjeç, të cilët ishin me dokumenta të rregullt dhe me leje qëndrimi, ndërkohë që makina që ngisnin ishin në emër të një personi tjetër shqiptar në Veneto.

/Objektiv.al/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E enjte E premte
It is forcast to be Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 23, 2018
Thunderstorm
25°/16°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 24, 2018
Chance of a Thunderstorm
24°/15°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on May 25, 2018
Clear
29°/16°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 23, 2018
Chance of a Thunderstorm
26°/14°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 24, 2018
Chance of a Thunderstorm
25°/14°
It is forcast to be Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 25, 2018
Thunderstorm
26°/14°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 23, 2018
Chance of a Thunderstorm
27°/13°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 24, 2018
Chance of a Thunderstorm
24°/12°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on May 25, 2018
Clear
27°/13°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr