Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Barça në sulm për David Luiz

Barça në sulm për David Luiz

0 Komentet 🕔27.07.2013 - 11:09

Pas dështimit të planit A për të afruar në skuadër mbrojtësin brazilian , Tiago Silva, Barcelona ka gati planin B i cili është bashkëkombasi i mbrojtësit të PSG, David Luiz.

Pas refuzimit të ofertës nga Tiago Silva, Barcelona ka hedhur sytë nga nga kampionati Anglez.  29 milionë euro është e gatshme të derdhë Barcelona në arkat e klubit Anglez, çelesi për të marrë shërbimet e mbrojtësit.

David Luiz i cili aktualisht është nën urdhrat e “Happy One”, Murinjos por që ky i fundit nuk është i bindur për aftësitë mbrojtëse te 26 vjeçarit dhe sipas mediave Angleze është i gatshëm ta shesë atë.

David Luiz shihet si zëvëndësuesi ideal i Karles Pyjol. Duke pasur parasysh moshën e kapitenit të Barcelonës dhe dëmtimit që ai ka bërë dy vitet e fundit, Braziliani mund ta sfidojë atë për vendin duke filluar që nga dita e parë e sezonit.

/Klajdi Lleshi/

 

 

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Overcast
10°/3°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Chance of Shiu!
15°/8°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
15°/6°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Mostly Cloudy
3°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Bore!
-1°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore!
-1°/-3°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Mostly Cloudy
2°/-6°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Ice Pellets
2°/-2°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Chance of Shiu!
5°/0°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214