Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Bajerni kërkon “Ronaldon” e ri

Bajerni kërkon “Ronaldon” e ri

0 Komentet 🕔05.06.2013 - 07:04

Bruma, talenti 18-vjeçar i Sportingut të Lisbonës, cilësohet nga të gjithë si Kristiano Ronaldo i ri dhe kjo nuk mund t’i shpëtonte kampionëve të Europës, Bajernit të Mynihut.

Sipas asaj që raporton gazeta portugeze “Correio da Manha”, klubi bavarez është i gatshëm të paguajë 10 milionë euro për kartonin e Brumas. Oferta tashmë ka mbërritur në klubin e Lisbonës dhe në ditët në vijim do të bëhet edhe shqyrtimi i saj.

Bruma ka një kontratë me Sportingun e Lisbonës deri në vitin 2014, por një ofertë e kënaqshme mund ta largonte edhe gjatë kësaj vere.

/Dorjan Gjepali/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 22, 2018
Chance of a Thunderstorm
28°/17°
It is forcast to be Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 23, 2018
Thunderstorm
23°/15°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CEST on May 24, 2018
Chance of Shiu!
25°/14°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 22, 2018
Chance of a Thunderstorm
24°/13°
It is forcast to be Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 23, 2018
Thunderstorm
24°/13°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 24, 2018
Chance of a Thunderstorm
24°/13°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 22, 2018
Chance of a Thunderstorm
27°/13°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 23, 2018
Chance of a Thunderstorm
27°/13°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 24, 2018
Chance of a Thunderstorm
24°/12°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr