Azdren llullaku largohet nga Astana

0

11111

Azdren llullaku nuk është më pjesë e Astanës pasi ai ndërpreu marrëveshjen me grupin nga kazakistani ku kishte firmosur një vit më parë.

Ai tashme është në kerkim të një ekipi të ri.Sipas LLullakut Turqia dhe italia janë mundesitë që ai vlerëson më së shumti.Azdreni do të stërvitet me skudrën rumune Gaz Metan ku luajti për disa sezone.

Përgatiti D.M

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here