Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Atentat me armë zjarri, humbin jetën biznesmeni i kromit dhe bashkudhëtari

Atentat me armë zjarri, humbin jetën biznesmeni i kromit dhe bashkudhëtari

0 Komentet 🕔04.04.2014 - 09:10

Një biznesmen i kromit dhe një person tjetër humbën jetën mbrëmjen e djeshme nga një atentat me armë zjarri në fshatin Tapizë të Fushë Krujës.

Viktimat janë Gjin Nika nga Bulqiza dhe Fabio Xhunga nga Kamza, të cilët në momentin e atentatit po udhëtonin drejt Tiranës me një motor skuter “Yamaha”.

Nika drejtonte një biznes kromi në Bulqizë dhe kishte vetëm dy muaj që kishte dalë nga burgu, ku ishte arrestuar si i dyshuar për vrasjen e një tjetër biznesmeni të kromit. Kjo është edhe një nga pistat që po heton policia për të zbuluar autorët e krimit.

Policia gjithashtu ka ngritur postoblloqe të shumta përreth vendngjarjes, ndërsa përfaqësues të sektorit të krimeve po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave.

/Romina Qama/    

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se me rezultatet e fundit Kombëtarja jonë e futbollit do të kualifikohet në Euro 2016?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on November 19, 2017
Chance of Shiu!
16°/5°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 20, 2017
Clear
13°/-1°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 21, 2017
Pjesërisht vranët
13°/3°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on November 19, 2017
Chance of Shiu!
8°/-2°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 20, 2017
Pjesërisht vranët
10°/0°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 21, 2017
Pjesërisht vranët
13°/3°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on November 19, 2017
Mostly Cloudy
11°/2°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 20, 2017
Pjesërisht vranët
7°/-5°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 21, 2017
Clear
8°/-3°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr