Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Arrestohet vrasësi i Fatbardha Tafës

Arrestohet vrasësi i Fatbardha Tafës

0 Komentet 🕔20.09.2013 - 10:15

Nebi Selimaj  21 vjeç me origjinë nga Kukësi, I dyshuari  si autor i vrasjes së  Fatbardha Tafës bie në pranga sërish për zhvatjen e varëses nga qafa e një gruaje.

Ndërkohë mësohet se është emri i dyshuar si autor i grabitjes me pasojë vdekjen, të martën e 7 gushtit të vitit të kaluar në Fushën e Aviacionit, Tiranë. Kështu, personi që u shpall në kërkim natën e asaj vrasjeje, është arrestuar vetëm të mërkurën në mbrëmje nga shërbimet e Komisariatit Nr. 5.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së martës, ndërsa policisë i janë dashur rreth 24 orë që të shkojë tek autorët e kësaj vjedhjeje me dhunë. Policia lajmëroi ditën e djeshme se personi i arrestuar për këtë grabitje është injohur në fushën e grabitjeve me dhunë, një kriminel i dyshuar serial.

Mësohet se grabitësi i varëses është zbuluar nga paraqitja për njohje. Dëshmitarja okulare e momentit kur është grabitur me forcë gruaja e moshuar në Bathore ka vënë gishtin mbi të riun, i cili tashmë do të vihet nën hetim.

Por jo vetëm për këtë ngjarje, por Policia dhe prokuroria lanë në qeli Aldo Hoxhën dhe e akuzojnë për vrasjen e  Fatbardha Tafës, por ky nuk e pranoi asnjëherë të ishte i përfshirë në atë krim.  Gjithashtu Policiabën me dije se me Selimajn janë shoqëruar edhe dy persona të tjerë, të cilët dyshohet se janë bashkautorë të grabitjes së gruas në Bathore.

 /Sonila Duka/

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Pjesërisht vranët
14°/4°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Shiu!
12°/6°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Chance of Shiu!
12°/3°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Bore! Showers
1°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Bore!
1°/-3°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Ice Pellets
2°/-2°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Overcast
3°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Bore!
3°/-1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Chance of Shiu!
4°/-1°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214