Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Arrestohet nxënësi në Divjakë, kapet me dy karikatorë pistolete

Arrestohet nxënësi në Divjakë, kapet me dy karikatorë pistolete

0 Komentet 🕔18.12.2013 - 15:16

Gjatë një kontrolli rutinë nëpër shkolla në Divjakë, policia ka arrestuar një 16-vjeccar, pasi i janë gjetur  dy karikatorë pistolete.

Nxënësi Ervis Shemuni, është student i  vitit të dytë  në shkollën e mesme “Miti Zoi Zaka”.

Uniformat blu kanë shoqëruar 16-vjeçarin, ndërsa po punohet për dokumentimin e ngjarjes dhe kryerjen e veprimeve hetimore.

/Redjon Shtylla/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr