Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Arrestohet në Kurbin 25 vjecari që shpëndante Kokainë

Arrestohet në Kurbin 25 vjecari që shpëndante Kokainë

0 Komentet 🕔18.01.2018 - 13:42

 

 

 

 

 

kurbin

25 vjecari Alfons Lleshaj arrestohet nga strukturat e policië së Kurbinit pasi shpëndante me sasi të vogla “Kokainë”.

Arrestimi  i tij u bë në ambjentet e një lokali në Fushë-Milot nga policia e Kurbinit,ku është kapur më lëndë  narkotike të llojit “Kokainë”. Lënda narkotike ishte e ndarë në njëmbëdhjetë pako dhe do të shitej në disa lokale.

Gjatë kontrollit të lokalit,gjithashtu janë gjetur dhe sekuestruar 12 komjutera për lojra fati,një tavolinë “Black Jack” dhe një tavolinë pokeri të cilat ishin në kundërshtim me dispozitat ligjore. materialet e sekuestruara ishin në pronësi të shtetasit K.L.,kanë kaluar Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Kurbin për veprime të mëtejshme në ngarkim të shtetasit Alfons Lleshaj për vepren penale “ Prodhim dhe shitja e narkotikëve”parashikuar nga neni 283/1 të Kodit Penal dhe në ngarkim të shtetasit K.L., vepra penal “Organizimi i llotarive të palejuara “, parashikuar nga neni 197 i Kodit Penal.

Përgatiti: E.B

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr