Arrestohet 22 vjeçari, dhunonte prindërit

0

Policia e rubikut ka vënë në pranga, 24-vjeçarin pasi ushtronte dhunë fizike tek prindërit e tij. Policia është njoftuar nga një banor i zonës dhe ka zënë në momente flagrande ushrimin e dhunës.

Babai i viktimës Zef Ndoji dhe e nënë e tij Age Ndojin, vuanin nga keqtrajtimi që  bëri ushtronte.

Policia e ka vënë në pranga të riun i cili mendohet që të jetë konsumues i alkolit.

Policia ka hapur hetimet mbi këtë ngjarje.

/Redjon Shtylla/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here