Arrestohen tre persona për prostitucion në Shkodër

0

Policia e Shkodrës vë në pranga tre persona nën akuzën e shfrytëzimit të femrave për prostitucion.

Janë ndaluar 2 femra me iniciale M.S mosha 59 vjeç dhe D.P 41 vjeç dhe një mshkull me iniciale T.D 69 vjeç. Të 3 të arrestuarit janë banues në Shkodër.

Policia gjatë një kontrolli në banesën e shtetases M.S, i kapi në flagrancë duke ushtruar prostitucionin.

Shtetasi tjetër P.M mundi të arratiste dhe tu largonte nga banesa. Ai ka kapërcyer mmurin e shtëpisë dhe me vete kishte një armë zjarri, tip pistolete.

Policia po vazhdon me operacionin e saj për të zbuluar më shumë dhe kush janë të përfshirë dhe si se operon ky grup.

/Redjon Shtylla/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here