Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Arrestohen 3 persona në Elbasan, shfytëzonin femra për prostuticion

Arrestohen 3 persona në Elbasan, shfytëzonin femra për prostuticion

0 Komentet 🕔28.02.2014 - 11:44

Në Elbasan policia gjatë një kontrolli polica ka arrestuar 3 persona, nën flagrancën e ushtrimit të prostitucionit. Në një lokal në Elbasan nënë e bir dhe një person i tretë, shfrytëzonin vajza për qëllime prostuticoni.

Shtetasit nga disa burime të policisë shfrytëzonin lokalin e tyre për ushtrim prostitucional. Për këtë qëllim rekrutonin vazhdimisht vajza të reja, të cilave u gjenin dhe klientë që paguanin për marrëdhënie seksuale.

Nga shumat e marra, pjesën më të madhe e merrnin pronarët dhe një pjesë të vogël mund ta merrnin femrat që u shfrytëzonin.

/Redjon Shtylla/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se me rezultatet e fundit Kombëtarja jonë e futbollit do të kualifikohet në Euro 2016?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on November 19, 2017
Chance of Shiu!
16°/5°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 20, 2017
Clear
13°/-1°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 21, 2017
Pjesërisht vranët
13°/3°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on November 19, 2017
Chance of Shiu!
8°/-2°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 20, 2017
Pjesërisht vranët
10°/0°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 21, 2017
Pjesërisht vranët
13°/3°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on November 19, 2017
Mostly Cloudy
11°/2°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 20, 2017
Pjesërisht vranët
7°/-5°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 21, 2017
Clear
8°/-3°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr