Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Arrestohen 16 klandestinë në Kakavijë

Arrestohen 16 klandestinë në Kakavijë

0 Komentet 🕔06.09.2013 - 08:57

Sot  policia  kufitare ka arrestuar në Kakavijë 16 kladestinë nga Sira dhe Sudan. Në mesin e tyre ndodheshin 3 femra dhe 2 fëmijë.

Policia ka zhvilluar 2 operacione në fshatin Glin ku u kapën disa kladestinët ndërsa pjesa tjetër u kap në fashatin Jergucat.

Ditët e fundit janë shtuar shumë klandestinë pasi ato e përdorin vendin tonë si vend transit për të kaluar në vende të tjera të Europës.

/Adisa Sida/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr