Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Arrestohen 14 klandestinë, në kërkim 2 fierakë

Arrestohen 14 klandestinë, në kërkim 2 fierakë

0 Komentet 🕔11.08.2013 - 12:21

Policia e Shtetit ka ndaluar mesditën e sotme 14 emigrantë klandestinë, sirianë dhe eritrieas në afërsi të vendit të njohur si Uji i Ftohtë në Tepelenë.

Nga policia mësohet se klandestinët, nëntë meshkuj dhe pesë femra, janë shoqëruar nga dy fierakë, të cilët janë identifikuar dhe shpallur në kërkim.

Gjithashtu mësohet se 14 emigrantët kishin kaluar ilegalisht kufirin shqiptar nga Greqia dhe përmes Malit të Zi, shpresonin të kalonin në vendet e Europës Perëndimore.

2 fierakët janë larguar mënjëherë nga vendngjarja në drejtim të paditur, policia po punon për kapjen e tyre.

/Sonila Qazimi/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Mostly Cloudy
10°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Mostly Cloudy
11°/-1°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Mostly Cloudy
1°/-8°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-3°/-5°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
1°/-7°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
Array°/-11°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
1°/-6°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-2°/-6°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214