Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Arrest për trafik droge në Durrës

Arrest për trafik droge në Durrës

0 Komentet 🕔16.01.2014 - 14:23

Një 24 vjeçar nga Durrësi është arrestuar për trafikim të lëndëve narkotike. Droga e gjetur në mjetin e tij është sekuestruar nga shërbimet e antidrogës dhe policisë kufitare në port.

Burimet e policisë bëjnë të ditur se 24 vjeçarit i janë gjetur 20 kilogram kanabis sativa në automjetin e tij tip BMW.

Ai është kapur derisa po bëhej gati të hipte në traget.

/Irida Vata/

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr