Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Argjentina merr hak, “poker” Gjermanisë

Argjentina merr hak, “poker” Gjermanisë

0 Komentet 🕔04.09.2014 - 08:50

Argjentina mundi Gjermaninë me rezultatin bindës 4-2 në miqësoren e luajtur mbrëmë.

Njeriu i ndeshjes ishte Angel di Maria, i cili shënoi një gol dhe asistoi në tre golat e tjerë. Serinë e golave e hapi Aguero në minutën e 20-të. Erik Lamela dyfishoi shifrat në fundin e pjesës së parë.

Sapo nis pjesa e dytë amerikano-latinët shënojnë edhe dy herë, me Fernandezin në të 47-n dhe Di Marian në të 50-n.

Andre Schrrule ngushtoi diferencën në minutën e 52-të. Rezultatin e takimit e vulosi heroi i Gjermanisë në finalen e Botërorit, Mario Gotze në minutën e 78-të.

/Objektiv.al/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
9°/3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Pjesërisht vranët
13°/4°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Chance of Shiu!
11°/0°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Bore!
0°/-3°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore! Showers
0°/-4°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore! Showers
-3°/-6°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
2°/1°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore!
4°/-3°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore!
-1°/-7°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214