Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Apple, transferoni akoma më thjeshtë me aplikacionin Transfr

Apple, transferoni akoma më thjeshtë me aplikacionin Transfr

0 Komentet 🕔12.06.2013 - 07:54

Tashmë Apple ka gjetur një zgjedhje akoma më të lehtë të ndarjes së materialeve me miqtë tuaj. Transfr është një aplikacion i ri i cili na mundëson të transferojmë foto, por  jo vetëm.Transferimi bëhet fare thjeshtë zgjedh foton dhe e dërgon nëpërmjet Bluetooth-it duke e patur të instaluar aplikacionin në të dyja pajisjet që do kryejnë transfertë, ndërsa për t’i dërguar të dhënat në kompjutër Mac, transferimi bëhet nëpërmjet Wi-Fi ose nëpërmjet Bluetooth-it. Nuk do të ketë asnjëlloj problemi nëse transeron një, dy apo më  shumë foto njëkohësisht, pra nuk ka limite në zgjedhje.

Transfr është i disponueshëm në App Store me çmimin 1,79€. Është kompatibël me iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod Touch (gjenerata 3-të), iPod touch (gjenerata 4-të), iPod touch (gjenerata 5-të) dhe iPad. Kërkon iOS 5.1 ose një version më të ri.

/Altin Tufa/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Overcast
10°/3°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Chance of Shiu!
15°/8°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
15°/6°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Mostly Cloudy
3°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Bore!
-1°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore!
-1°/-3°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Mostly Cloudy
2°/-6°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Ice Pellets
2°/-2°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Chance of Shiu!
5°/0°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214