Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Apple nxjerr në shtator iPhone 7

Apple nxjerr në shtator iPhone 7

0 Komentet 🕔18.05.2015 - 08:46

Modelet e reja te iPhonë pritet të prezantohen në publik brenda një periudhe katër mujore, dhe kësaj radhe pritet që Apple të bëjë një ndryshim për sa i përket numrit të telefonave të rinj që do të prezantoj këtë radhë. Në vend të dy modeleve të reja që iPhonë ka hedhur në treg vitet e fundit, kësaj radhe pritet që gjiganti amerikan i teknologjisë të prezantoj tre modele të reja të gjeneratës së re te telefonit të saj.

Bëhet fjalë për modelet e reja të iPhonë, të cilat sipas burimeve të ndryshme thuhet se do të emërtohen: iPhonë 7, iPhonë 7 plus dhe iPhonë 7 mini. Të gjitha këto modele të reja të telefonit Apple pritet të vijnë në muajin shtator, fillimisht do të prezantohen para publikut dhe më pas do të hidhen në tregjet më të mëdha botërore, dhe mbase në vendin tonë.

Një karakteristikë interesante dhe shumë e rëndësishme që do të kënë keta modele është kamera me dy lente, me cilësi DSLR që zakonisht gjendet tek aparatet profesional. Karakteristika të tjera thuhet se do të jenë të ngjashme me ato të iPhon-ëve ekzistues, por ajo që mund të jetë më ndryshe është hollesia e telefonit, që e bënë secilin model më të lehtë, më të bukur, më të hollë dhe më të ndjeshëm.

/Rovena Mydini/

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Overcast
10°/3°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Chance of Shiu!
15°/8°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
15°/6°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Mostly Cloudy
3°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Bore!
-1°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore!
-1°/-3°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Mostly Cloudy
2°/-6°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Ice Pellets
2°/-2°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Chance of Shiu!
5°/0°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214