Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Aplikacioni WhatsAp tani edhe në facebook

Aplikacioni WhatsAp tani edhe në facebook

0 Komentet 🕔21.02.2014 - 11:16

Facebook, rrjeti më i madh shoqëror në botë thotë se është në procesin e blerjes  së  shërbimit mobil të mesazheve  WhatsAp për afro 16 miliardë dollarë.

Kompania ka njoftuar se po paguan 12 miliardë dollar me aksione dhe 4 miliardë në para të gatshme.

WhatsAp  ka më tepër se 450 milionë shfrytëzues aktivë në muaj dhe me përfshirjen e tij në facebook pritet të rritet numri në një milionë shfrytëzues.

/Rabihana Halili/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on January 18, 2018
Clear
11°/2°
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on January 19, 2018
Overcast
13°/8°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 20, 2018
Shiu!
13°/6°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on January 18, 2018
Clear
8°/4°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 19, 2018
Shiu!
12°/-1°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 20, 2018
Pjesërisht vranët
6°/-1°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on January 18, 2018
Clear
7°/-3°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on January 19, 2018
Clear
8°/1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 20, 2018
Chance of Shiu!
9°/1°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr