Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Ançeloti shprehet i kënaqur me fitoren e arritur

Ançeloti shprehet i kënaqur me fitoren e arritur

0 Komentet 🕔19.08.2013 - 11:58

Karlo Ançeloti, trajneri madrilen është shprehur i kënaqur me fitoren 2-1 ndaj Real Betisit në javën e parë të kampionatit të ri të La Liga.

Isco ishte heroi i Los Blancos duke shënuar një gol të vonuar, i cili është goli i pare i debutimit të tij në Bernabeu, që ishte edhe goli i fitores për vendasit.

Ançeloti u shpreh: “Ne bëmë gjithçka që mundëm. U thash lojtarëve se ndeshja e parë nuk është e lehtë. Ne luajtëm shumë mirë në para-sezon dhe jemi të ngazëllyer”.

Ndonëse i kënaqur me fitoren, ai tha: “Ne nuk luajtëm mirë sot, por kjo është normale. Më e rëndësishme është të fitojmë ndeshje dhe mendoj se ne e merituam pasi krijuam shumë mundësi shënimi”.

“Për të qenë të sinqertë, Betis luajti mirë. Ata janë një skuadër e mirë”, ka thënë Ancelotti pas fitores së mundimshme në mbrëmjen e djeshme.

/Bekim Bici/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E premte E shtunë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Shiu!
10°/4°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Chance of Shiu!
16°/7°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
15°/6°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Chance of Bore! at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Chance of Bore!
1°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Bore!
-1°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore!
-1°/-3°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Chance of Bore! at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Chance of Bore!
1°/-6°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Bore! Showers
3°/-1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Chance of Shiu!
5°/-1°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214