Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Alegri paralajmëron PSV-në

Alegri paralajmëron PSV-në

0 Komentet 🕔28.08.2013 - 09:12

Masimiliano Alegri ka paralajmëruar PSV-në se Milani do të zhvillojë lojë sulmuese në mbrëmjen e sotme.

Pas ndeshjes së parë të luajtur në Philips Stadium, për fazën e play off-it, ku Milani mori një barazim 1-1, trajneri i Milanit thotë se skuadra e tij do të kërkojë dhe këmbëngulë për fitore.

Në fjalën e tij paralajmëruese Alegri është shprehur: “Duhet të kemi qëndrim pozitiv. Zhvilluam lojë të mirë në përballjen e parë, duhet ta fitojmë këtë ndeshje dhe të mos pranojmë gol. E dimë rëndësinë që ka ky takim. Po luajmë ndaj një ekipi që zhvillon futboll të mirë dhe kjo na bëri të vështirë sfidën e parë. Ata krijojnë shumë raste dhe ne nuk duhet të zhvillojmë lojë mbrojtëse”.

Sonte Milani zbret në fushë në orën 20:45 vetëm për fitore, ashtu siç bën edhe PSV-ja.

/Bekim Bici/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
14°/6°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
11°/2°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore!
-1°/-3°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Clear
0°/-7°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-2°/-5°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Chance of Shiu!
5°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Bore!
-1°/-7°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Ice Pellets
1°/-3°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214