Alegri: Baloteli duhet ta mbylli gojën

0

Masimliano Alegri cialis 20mg canadian pharmacy ka paralajmëruar Mario Balotelin që ta mbajë gojën e mbyllur. Sulmuesi u ndëshkua me donde venden viagra en lima karton të kuq pasi 90 minutëshi kishe përfunduar. Milani u mposht 1-2 nga Napoli.

Sulmuesi italian humbi një penalti për të parën herë në karrierën

e tij profesionale. Për të mos munguar humbja e Milanit, dhe e

penalltisë, Balo mori kartonin e dytë të verdhë, për shkak generic tadalafil të protestimit ndaj gjyqtarit pas fundit të takimit.

“Kur ndeshjet mbarojnë, është më mirë të qëndroni të qetë buy generic cialis online us pharmacy dhe unë viagra canada pharmacy jam kundër histerisë. Është më mirë ta mbyllësh gojën dhe të largohesh, se sa të qëndrosh aty duke argumentuar me gjyqtarët, pasi kjo nuk do të ndryshojë asgjë. Baloteli duhet ta përmirësojë këtë”, ka thënë Alegri për “Sky Sport Italia”.

/Objektiv.al/

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here