Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Alegri: Baloteli duhet ta mbylli gojën

Alegri: Baloteli duhet ta mbylli gojën

0 Komentet 🕔23.09.2013 - 12:04

Masimliano Alegri cialis 20mg canadian pharmacy ka paralajmëruar Mario Balotelin që ta mbajë gojën e mbyllur. Sulmuesi u ndëshkua me donde venden viagra en lima karton të kuq pasi 90 minutëshi kishe përfunduar. Milani u mposht 1-2 nga Napoli.

Sulmuesi italian humbi një penalti për të parën herë në karrierën

e tij profesionale. Për të mos munguar humbja e Milanit, dhe e

penalltisë, Balo mori kartonin e dytë të verdhë, për shkak generic tadalafil të protestimit ndaj gjyqtarit pas fundit të takimit.

“Kur ndeshjet mbarojnë, është më mirë të qëndroni të qetë buy generic cialis online us pharmacy dhe unë viagra canada pharmacy jam kundër histerisë. Është më mirë ta mbyllësh gojën dhe të largohesh, se sa të qëndrosh aty duke argumentuar me gjyqtarët, pasi kjo nuk do të ndryshojë asgjë. Baloteli duhet ta përmirësojë këtë”, ka thënë Alegri për “Sky Sport Italia”.

/Objektiv.al/

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E premte E shtunë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Shiu!
10°/4°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Chance of Shiu!
16°/7°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
15°/6°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Chance of Bore! at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Chance of Bore!
1°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Bore!
-1°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore!
-1°/-3°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Chance of Bore! at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Chance of Bore!
1°/-6°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Bore! Showers
3°/-1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Chance of Shiu!
5°/-1°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214