Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Aleanca e re, Majko: Zgjedh koalicionin e 21 janarit, Zogaj: PS dështoi

Aleanca e re, Majko: Zgjedh koalicionin e 21 janarit, Zogaj: PS dështoi

0 Komentet 🕔02.04.2013 - 13:14

Deputeti Pandeli Majko, thotë se zgjedh koalicionin e 21 janarit dhe jo të 1 prillit. “Gëzuar 1 prillin, ditën e politikanëve që nuk u bënë kurrë të tillë por ju dorëzuan shenjës së kësaj date. Të gënjesh një popull është faj. Ta lësh atë pa të drejtën e zgjedhjes midis të vërtetës dhe gënjeshtrës është dramë e maskarenjve pa principe të politikës. Kjo është arsyeja që besoj se gënjeshtra kujtohet por nuk festohet. RILINDJA e së vërtetës është shpresa për nesër. Kam zgjedhur kualicionin e 21 janarit dhe jo atë të 1 prillit. Nesër është 2 prill. Ditë e bukur për “tu vrarë””, shkruante dje Majko në faqen e tij në Facebook.

Edhe Preç Zogaj, thotë se Pakti me LSI është dështim i Partisë Socialiste, teksa i kërkon Edi Ramës që të kërkojë falje për “21 janarin”.  “Nëse Rama vendos t’i drejtojë një ftesë LSI-së, siç po thuhet, ky akt do të shënonte automatikisht fundin e opozitës së bashkuar si e tillë dhe dështimin arbitrar të saj, e cila, në humbjen fatale të besimit, heq dorë nga synimi normal i çdo opozite për të fituar si alternativë e pushtetit, duke i rënë në gjunjë një fragmenti të pushtetit”, shprehet Zogaj.

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
9°/2°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
10°/-2°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Clear
11°/-1°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Overcast
-2°/-4°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
0°/-9°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Clear
1°/-7°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore!
-1°/-6°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-3°/-8°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Pjesërisht vranët
0°/-10°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214