Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Albanian Tourism Map, një aplikacion që na nevojitet të gjithëve

Albanian Tourism Map, një aplikacion që na nevojitet të gjithëve

0 Komentet 🕔22.05.2013 - 07:17

Dëshironi të shëtisni, të shihni gjëra që nuk i keni parë më parë? E keni të vështirë të njihni vendet të pazbuluara në Shqipëri? –Tani më me  Albanian Tourism Map do të zbuloni vendet më të bukura të Shqipërisë me imazhe të mrekullueshme. Histornë, hotelet, restorantet, vendet më argëtuese dhe aktivitetet e ndryshme natyrore. Çdo përdorues do të ketë mundësinë të navigojë nëpër qytetet e vendit tonë dhe të marrë informacione të ndryshme rreth tyre. Ky aplikacion nuk ka nevojë për një lidhje interneti, çdo informacion ofrohet me anë të imazheve ose tekstit.

Albanian Tourism MAP është një aplikacion i programuar me udhëzime të thjeshta përdorimi, i cili mund të përdoret nga çdo moshë. Ky aplikacion përdoret nga turistët për te zbuluar pikat më të rëndësishme kulturore dhe historike . Gjithashtu tek ky aplikacion mund të gjeni dhe foto të ndryshme të vendeve turistike.

Për aventurierët e rinj që duan të vizitiojnë çdo anë të Shqipërisë, aplikacioni ofron informacion për sportet ekstreme, vënde të pa eksploruara më parë të ilustruara me foto, aktivitetet si gjueti, ski, sporte ujore, zhytje, alpinizëm, hedhje me parashutë, kajak, eksplorim shpellash, etj.

Albanian Tourism Map gjendet falas në App Store.

/Altin Tufa/

albania turism..1                     albania turism.

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
9°/3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Pjesërisht vranët
13°/4°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Chance of Shiu!
11°/0°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Bore!
0°/-3°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore! Showers
0°/-4°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore! Showers
-3°/-6°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
2°/1°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore!
4°/-3°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore!
-1°/-7°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214