Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Alarmi në aeroport, valixhja e harruar nga një udhëtar kinez

Alarmi në aeroport, valixhja e harruar nga një udhëtar kinez

0 Komentet 🕔13.10.2014 - 10:50

Një udhëtar kinez ka harruar valixhen në tualetin e në Aeroportin e Rinasit dhe kjo ka shkaktuar panik tek udhëtarët që prisnin të niseshin në mngjesin e sotëm.

Burime nga vendngjarja bëjnë me dije se “ ka qenë një valixhe e harruar në WC-n e aeroportit, që ka ngjadhur dyshim tek një qyteta, i cili ka njoftuar menjëherë policinë.”

Forcat Blu rrethuan të gjithë aeroportin dhe hetuan edhe valixhen që shkaktoi alarmin. Pak më vonë përmes kamerave u identifikua se pronari i valixhes ishte një kinez, i cili e kishte harruar. Brenda valixhes gjendeshin mjete elektrike të parrezikshme.

Ndërkohë zyrtarë nga aeroporti theksuan se duhet bërë hetimi i objekteve të dyshimta duke marrë parasysh luftën kundër terrorizmit. E gjithë situata është vënë nënkontroll dhe puna ka vijuar normalisht në aeroport.

 

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 18, 2018
Chance of a Thunderstorm
29°/18°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 19, 2018
Chance of a Thunderstorm
32°/18°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 20, 2018
Chance of a Thunderstorm
32°/19°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 18, 2018
Thunderstorm
26°/16°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CEST on June 19, 2018
Chance of Shiu!
22°/16°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 20, 2018
Chance of a Thunderstorm
27°/16°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CEST on June 18, 2018
Chance of Shiu!
27°/16°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 19, 2018
Chance of a Thunderstorm
28°/15°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CEST on June 20, 2018
Pjesërisht vranët
30°/16°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr