Aksidentohet me zetor, gjen vdekjen

0

Një i moshur nga fshati Obot,i komunës Ana e Malit në Shkodër ka gjetur vdekjen si pasoj e një aksidenti me zetor.

Pas humbjes së kontrollit të zetorit shtetasi R.Sh i moshës 70 vjec ka rënë në një kanal kullues dhe si pasoj e plagëve të marra ka vdekur.

Policia është duke verifikuar në lidhje me këtë ngjarje ,ndërsa materialet i kaluan Prokurisë së Shkodrës për veprime të mëtejshme.

/ Ariana Saraçi /

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakMagjia Gjermane
Artikulli tjetërShaqiri në radarët e Romës

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here