Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Aksident në zonën e Bon Boskos, 2 të plagosur

Aksident në zonën e Bon Boskos, 2 të plagosur

0 Komentet 🕔09.04.2014 - 11:09

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, ka ndodhur një aksident në zonën e Don Boskos. Nga aksidenti janë plagosur 2 persona.

Policia bën të ditur se të plagosurit janë dërguar në spital dhe se janë jashtë rrezikut për jetën.

Në vend ngjarje kanë mbërritur menjëherë forcat policiore të cilat po hetojnë për shkaqet që sollën edhe aksidentin në zonën e Don Boskos.

/Redjon Shtylla/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se me rezultatet e fundit Kombëtarja jonë e futbollit do të kualifikohet në Euro 2016?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E premte E shtunë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 23, 2017
Pjesërisht vranët
17°/3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 24, 2017
Pjesërisht vranët
17°/3°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 25, 2017
Clear
17°/8°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 23, 2017
Clear
15°/4°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 24, 2017
Pjesërisht vranët
16°/4°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on November 25, 2017
Mostly Cloudy
16°/4°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 23, 2017
Clear
13°/-1°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 24, 2017
Clear
12°/-1°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 25, 2017
Clear
12°/2°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr