Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Aksident në Shkodër, 2 të vdekur dhe një i plagosur

Aksident në Shkodër, 2 të vdekur dhe një i plagosur

0 Komentet 🕔05.08.2013 - 08:45

Një çift të moshuarish ka ndërruar jetë ndërsa djali i tyre është plagosur.

Ky është bilanci i aksidentit të ndodhur mëngjesin e sotëm pranë fshatit Belloj në Shkodër. Aksidenti ndodhi rreth orës 09:40 minuta, kur një kamion me targa SH3582E u përplas me një mjet tip ‘Benz’ me targa SH9726C.

Dy viktimat, burre e grua, përkatësisht 67 dhe 64 vjeç, kanë qenë duke udhëtuar me mjetin tip ‘‘Benz’’ që drejtohej nga djali i tyre kur janë përplasur me kamionin.

Ndërkaq, djali i çiftit ndodhet në spitalin rajonal të Shkodrës jashtë rrezikut për jetën.

/Romina Qama/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Pjesërisht vranët
15°/5°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Shiu!
13°/6°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Chance of Shiu!
12°/3°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Bore! Showers
1°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Bore!
1°/-3°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Ice Pellets
3°/-2°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Overcast
3°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Bore!
3°/-1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Chance of Shiu!
4°/-1°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214