Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, dy të plagosur

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, dy të plagosur

0 Komentet 🕔03.03.2014 - 12:22

Policia e kryeqytetit ka ndalur dhe ka vënë në pranga 19 vjeçarin Rasim Keqa. 19 vjeçari ka shkaktuar aksidentin, ku si pasojë pati dy të lënduar.

Rasim Keqa sipas oraganeve të policisë është banues në zonën e Domjes në Tiranë. Makina e tij tip “ Honda” pa targa, ka shkaktuar përplasjen në autostradën Tiranë-Durrës me mjetin tjetër “Ford Fokus” e shtetasit Alban Karaj.

Në këtë aksident mbetën të plagosur vetë Rasim Keqa dhe pasagjeri i tij Sermedi Koka, 24 vjeç.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po heton mbi shkaqet e aksidentit, por mendohet se ka qenë shpejtësia e lartë përtej noramve të qarkullimin, që shkaktoi edhe aksidentin. Të dëmtuarit janë jashtë rrezikut për jetën dhe janë dërguar në spital, për tu kuruar.

/Redjon Shtylla/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 20, 2018
Shiu!
13°/6°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 21, 2018
Shiu!
11°/2°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on January 22, 2018
Clear
11°/-2°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 20, 2018
Pjesërisht vranët
7°/-1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 21, 2018
Chance of Shiu!
6°/-3°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on January 22, 2018
Clear
4°/-3°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 20, 2018
Shiu!
8°/-1°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on January 21, 2018
Ice Pellets
4°/1°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 22, 2018
Pjesërisht vranët
3°/-6°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr