Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Aksident në aksin rrugor Tiranë-Durrës, plagoset 25 vjeçarja

Aksident në aksin rrugor Tiranë-Durrës, plagoset 25 vjeçarja

0 Komentet 🕔08.05.2015 - 09:36

Një 25-vjeçare është plagosur mëngjesin e sotëm si pasojë e një aksidenti rrugor në aksin rrugor Tiranë-Durrës.

Burime nga policia bëjnë me dije se një mjet I tipit “BMË” ka devijuar teksa kalonte rrugën dytësore duke sjellë përplsjen me 25 vjeçaren. Kjo është fundit është plagosur dhe është dërguar menjëherë në spitalin e traumës.

/Objektiv.al/

 

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on March 18, 2018
Chance of Shiu!
17°/11°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on March 19, 2018
Shiu!
13°/7°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on March 20, 2018
Shiu!
14°/9°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on March 18, 2018
Shiu!
6°/-2°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on March 19, 2018
Bore! Showers
2°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on March 20, 2018
Bore!
1°/-3°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on March 18, 2018
Shiu!
17°/7°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on March 19, 2018
Shiu!
13°/4°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on March 20, 2018
Pjesërisht vranët
16°/4°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr