Aksident i trefishtë në autostradë, një i vdekur

0

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi u shënua këtë mbrëmje në autostradën Tiarnë-Durrës. Viktima i aksidentit të ndodhur në Sukth rreth orës 21:00 është një 50 vjeçar, i cili u përplas nga një makinë. Fillimisht u përplasen dy automjete  një kamion dhe një furgon.

Më pas drejtuesit e dy mjeteve kanë dalë nga makinat e tyre, paksa të gërvishtura, dhe kanë nisur të grinden me njëri-tjetrin. Ndërkohë një automjet i tretë ka kaluar me shpejtësi dhe ka shtypur njërin prej debatuesve, duke i shkaktuar vdekjen.

/Redjon Shtylla/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here