Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

AK : Të ndalet fryma raciste e neonazistëve grek

AK : Të ndalet fryma raciste e neonazistëve grek

0 Komentet 🕔12.08.2013 - 11:51

Aleanca kuq e zi, i bën thirrje autoriteteve shqiptare të zbatimit të ligjit që të mos lejojnë asnjë nazist grek të futet e të veprojë në Shqipëri.Përveç kësaj AK apelon mbi politikën zyrtare greke qe të ndalë këtë fryme raciste antishqiptare tek “Agimi i Artë”.

Redi Ramaj, sekretar organizativ i AK  shprehet se ky aksion ndodh kur në Shqipëri zvarritet rotacioni politik i pushtetit. Rritja e kriminalitetit, turistët e shumtë, i kanë mundësuar nazistëve të “Agimit të Artë “ që të ndërmarrin veprime, të cilat prekin rëndë sovranitetin dhe integritetin territorial të Shqipërisë.

AK mbështet paqen dhe stabilitetin në Rajon mbi parimet ndërkombëtare të fqinjësisë së mirë  si dhe integrimit në Bashkimin Europian,tha Ramaj.

/Rabihana Halili/

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
11°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Overcast
11°/-1°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
-1°/-7°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-3°/-6°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Clear
0°/-8°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
-2°/-11°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
1°/-5°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-2°/-6°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214