Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Ahmetaj shkarkon drejtorin e Qytetit Studenti

Ahmetaj shkarkon drejtorin e Qytetit Studenti

0 Komentet 🕔21.09.2013 - 10:00

Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Arben Ahmetaj, ka shkarkuar dje drejtorin e Qytetit Studenti, Kujtim Brovina, dhe nw vend tw tij ka emwruar Anila Shehun.

Gjithashtu Kryeinspektori i Punës no prescription viagra në Tiranë Polikron cialis high blood pressure Mazei është shkarkuar nga detyra për shkak të ankesave nga bizneset për shantazhe nga një anë dhe informalitetit të lartë buygenericviagra-norx.com në tregun e punës për shkak të lidhjeve të shkurtra të bizneseve të cialis 40 mg online tjera me zyrën e using viagra punës.

/Ardiol Otc cialis Hoxha/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
9°/3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Pjesërisht vranët
13°/4°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Chance of Shiu!
11°/0°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Bore!
0°/-3°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore! Showers
0°/-4°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore! Showers
-3°/-6°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
7°/1°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore!
4°/-3°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore!
-1°/-7°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214